Powiatowa Olimpiada Ekologiczna

Oświata

25 października br. w Liceum Ogólnokształcącym w Pilźnie odbyła się Powiatowa Olimpiada Ekologiczna przygotowana przez p. dyrektor Agnieszkę Jakubus i p. prof. Urszulę Nowak.

Olimpiada składała się z 2 części: pisemnej i ustnej. W części pisemnej 16 uczestników odpowiadało na 50 pytań testowych, zaś w części ustnej 5 finalistów odpowiadało na 3 losowo wybrane pytania.

1 miejsce zajęła Aleksandra Dziedzic z LO w Pilźnie, 2 miejsce zajął Dawid Róg z ZS nr 2 w Dębicy, 3 miejsce zajął Miłosz Ostafin z II LO w Dębicy.

Powiatową Olimpiadę Ekologiczną zorganizowało już po raz 16-ty Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez LO w Pilźnie

Powiatowa Olimpiada EkologicznaUczniowie podczas Powiatowej Olimpiady EkologicznejUczniowie podczas Powiatowej Olimpiady EkologicznejKomisja