Konferencja dotycząca promocji zdrowia w „Kwiatku”

Oświata

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy był gospodarzem konferencji dotycząca promocji zdrowia pt. „Żyj zdrowo na zdrowej planecie”, zorganizowanej z Okazji Dnia Matki.

Uczestnicy mogli wysłuchać m.in. wykładu Lucyny Samborskiej - wykładowcy na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego nt. „Zagrożenia wynikające z pogoni za zdrowiem” oraz zapoznać się z projektem uczniów „Kwiatka” Zwolnieni z Teorii ”Green Day” - zagrożenia dla zdrowia i środowiska wynikające z zanieczyszczenia środowiska.

Konferencja odbyła się 25 maja br. przy wsparciu Powiatu Dębickiego i Stowarzyszenia Radość.

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 2 w Dębicy.

Grupa osób na krzesłachStoisko reklamowePlansze informacyjne, w tle osobaOsoba przemawia, w tle grupa osób na krzesłachGrupa osób na krzesłachOsoba przemawia