Piknik z Produktem Polskim „Bitwa Regionów” w Przecławiu – weź udział, kibicuj naszym!

InformacjeInne

Trzy koła gospodyń wiejskich z powiatu dębickiego wystartują w najbliższą sobotę (23 lipca br.) w kulinarnej „Bitwie Regionów”. Swoich sił spróbują nasze koła z Dębowej, Borowej i Bobrowej, które wystąpią w jednej drużynie z KGW powiatu mieleckiego. Sobotnie zmagania stanowią eliminacje do wojewódzkiego etapu tego ogólnopolskiego konkursu.

Wydarzeniu, które odbędzie się na terenach zielonych przy Domu Kultury w Przecławiu w godz. 15:00 – 20:00, będzie towarzyszył pełen atrakcji dla młodszych i starszych Piknik z Produktem Polskim. Uczestnicy mogą liczyć m.in. na występy zespołów ludowych, animacje, a także degustację znakomitych, regionalnych potraw.

Organizatorzy imprezy to: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego.

ZOBACZ PLAKAT