Zaproszenie do składania propozycji projektów do Strategii Rozwoju Ponadlokalnego `Dorzecze Wisłoki` na lata 2022–2030

Zaproszenie do składania propozycji projektów do Strategii Rozwoju Ponadlokalnego "Dorzecze Wisłoki" na lata 2022–2030

Informacje

W związku z rozpoczęciem prac związanych z tworzeniem listy projektów, które stanowić będą załącznik do Strategii Rozwoju Ponadlokalnego "Dorzecze Wisłoki" na lata 2022-2030 (dalej Strategia) zapraszamy Interesariuszy Strategii, tj.: podmioty publiczne, prywatne oraz partnerów społeczno-gospodarczych, m.in.: podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie, działające na rzecz ochrony środowiska, angażujące się w promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji do złożenia propozycji projektów.

Więcej informacji oraz wzory formularzy projektów na stronie: https://powiatdebicki.bip.gov.pl/strategie-programy/zaproszenie-do-skladania-propozycji-projektow.html