Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego 2023

Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego 2023

Sport

7 drużyn wzięło udział w XXII Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Rozgrywki odbyły się w sobotę 3 grudnia 2022 r. na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy.

Siatkarskie zmagania rozpoczął występ taneczny przygotowany przez uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy oraz pokaz artystyczny w wykonaniu: Martyny Kuczery, Katarzyny Kopali i Emilii Bieszczad.

W turnieju zagrały drużyny z następujących szkół: Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Dębicy, Zespół Szkół nr 2 w Dębicy, Szkoła Podstawowa Weldon School w Dębicy, I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy oraz mieszana drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy. Gościnnie zagrały drużyny Starostwa Powiatowego w Dębicy ze Starostą Dębickim Piotrem Chęćkiem na czele oraz WISŁOKA przyjaciele Kwiatka.

W turnieju zwyciężyła drużyna WISŁOKA przyjaciele Kwiatka, która w finale pokonała zespół reprezentujący Szkołę Podstawową Weldon School w Dębicy. Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Dębicy.

Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.