Gumniska z nowym chodnikiem

Informacje

Kolejne 485 metrów chodnika powstało w Gumniskach w ramach inwestycji pn. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych na drogach Powiatu Dębickiego - Przebudowa drogi powiatowej nr 1301R Latoszyn – Braciejowa”.

Wykonawcą inwestycji była firma Usługi Koparką i Roboty Ziemne Andrzej Gawlik z Sędziszowa Młp., wartość inwestycji wyniosła ponad 600 tys. zł.

Adam Pieniążek Wicestarosta Dębicki wraz z Tomaszem Pyzią Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych osobiście dokonali wizytacji zakończonej inwestycji.