Konkurs na Wieniec Dożynkowy 2022 – nagrody rozdane!

Informacje

W poniedziałek 24 października br. Starostwo Powiatowe w Dębicy gościło twórców najpiękniejszych wieńców dożynkowych. Tutaj właśnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu cieszącego się w powiecie dużą popularnością. Podczas spotkania laureaci uhonorowani zostali nagrodami oraz pamiątkowymi dyplomami. Gratulacje zwycięzcom złożyli Piotr Chęciek - Starosta Powiatu Dębickiego, Adam Pieniążek – Wicestarosta Powiatu Dębickiego oraz Anna Mazur – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, a zarazem członek komisji konkursowej.

W Powiatowym Konkursie na Wieniec Dożynkowy 2022 przyznano cztery główne nagrody, trzy wyróżnienia i trzy nagrody publiczności. Pozostali uczestnicy również nagrodzeni zostali atrakcyjnymi nagrodami. To już 3. edycja konkursu, w której ocena prac odbywa się na podstawie przesłanych fotografii. Wszystkim autorom wieńców dożynkowych serdecznie gratulujemy.