interaktywny-folder-np-2019Na stronie Powiatu Dębickiego można znaleźć interaktywny katalog, zawierający adresy oraz kontakty telefoniczne i mailowe jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców w poszczególnych gminach powiatu.

Wymienione w folderze jednostki świadczą pomoc w zakresie poradnictwa rodzinnego, psychologicznego, pedagogicznego, również w sferze pomocy społecznej, w sprawach rozwiązywania problemów alkoholowych oraz innych uzależnień, w kwestiach przeciwdziałania przemocy w rodzinie, interwencji kryzysowej, w obszarze poradnictwa dla bezrobotnych, bezdomnych, dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, a także z zakresu praw konsumentów, praw dziecka, praw pacjenta, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa podatkowego i innych.

Zapraszamy do korzystania z katalogu.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day