noc-muzeum-miniWernisaż wystawy "Sławomir Micek w plenerze" o godz. 18.00 oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży z drużyną wojów "Czarny Sokół" to główne atrakcje XII Nocy Muzeum w Dębicy, która odbędzie się w sobotę (18 maja br.) w godzinach 18.00 - 24.00 (Muzeum Regionalne, ul. Ratuszowa 4). Wstęp wolny.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day