noc-muzeum-miniWernisaż wystawy "Sławomir Micek w plenerze" o godz. 18.00 oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży z drużyną wojów "Czarny Sokół" to główne atrakcje XII Nocy Muzeum w Dębicy, która odbędzie się w sobotę (18 maja br.) w godzinach 18.00 - 24.00 (Muzeum Regionalne, ul. Ratuszowa 4). Wstęp wolny.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day