wl 19Powiat Dębicki przystąpił do drugiej edycji programu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych, który umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego z terenu naszego powiatu.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Dzięki udziałowi w projekcie mieszkańcy powiatu dębickiego mogą rozliczyć swój PIT za 2018 rok za pomocą specjalnie utworzonego darmowego programu. Na naszej stronie internetowej znajduje się przycisk, który bezpośrednio przekieruje Państwa do programu.

Wskazanie konkretnej organizacji pożytku publicznego w zeznaniu podatkowym skutkuje tym, że 1% należnego podatku nie trafia do budżetu państwa, tylko na konto wybranej organizacji.

PRZEKAŻ 1% PODATKU ORGANIZACJI

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi