karuzelaminiZespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza dzieci zainteresowane nauką w szkole muzycznej na zajęcia edukacyjne. Kandydaci na uczniów będą uczestniczyć w zajęciach muzyczno–ruchowych oraz w audycjach poświęconych wybranym instrumentom muzycznym.

Dzieci i ich opiekunowie otrzymają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w szkole artystycznej. Będzie to również okazja do sprawdzenia u kandydatów predyspozycji muzycznych. Zajęcia odbywać się będą w soboty: 02.03.2019 r., 16.03.2019 r., 30.03.2019 r. oraz 13.04.2019 r., zawsze o godz. 10:00 w budynku dębickiej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 8.

Oferta edukacyjna dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat wraz z opiekunami. Wszyscy chętni proszeni są o kierowanie zgłaszeń na adres e-mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie wypełnionego formularza do sekretariatu szkoły.

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie