pztpndJuż w tą sobotę (9 lutego br.) w Paszczynie odbędzie się I Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Imprezę zorganizował Ludowy Klub Sportowy Paszczyniak w Paszczynie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Dębicy. Zmagania małych piłkarzy rozpoczną się o godz. 9:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Paszczynie, 39-207 Paszczyna 241.

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut