525896523-5Ciekawe zdjęcia i prace plastyczne uczniów szkół powiatu dębickiego można obejrzeć w centrum Dębicy. Na Rynku znajduje się ekspozycja, która jest efektem dwóch konkursów: plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” oraz fotograficznego „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Jury wybrało zwycięzców spośród kilkudziesięciu uczestników.

Artystyczne zmagania zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy. Nagrody dla laureatów i wyróżnionych osób zostały ufundowane przez firmę KRONOSPAN HPL sp. z o.o. w Pustkowie-Osiedlu, która jest również sponsorem plenerowej wystawy.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day