strzelectwo miniW dniach 25 – 27 września 2018 r. we Francuskiej miejscowości Chateauroux, odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Pneumatycznym Osób Niewidomych i Słabowidzących. Reprezentantka Kadry Polski, zawodniczka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”, Barbara Moskal wraz z asystentem: Katarzyną Moskal, nie miała sobie równych!. Wywalczyła dwa złote medale, zdobywając tytuł Mistrzyni Świata zarówno w postawie leżąc jak i stojąc.

Dla Barbary Moskal, mieszkanki powiatu dębickiego, był to debiut w Turnieju rangi Światowej. Sukces, który osiągnęła to praca przede wszystkim Jej samej, trenera: ppłk Zbigniewa Sebzdy oraz asystentki, z którą na co dzień pracuje: Katarzyny Moskal.

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day