xc2018Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 10 czerwca 2018 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej. Organizatorami Mistrzostw są: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.

Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĄ O MISTRZOSTWACH

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Gru
    XXIV Edycja Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość", Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, godz. 10.00. 10:00 to 15:30