28 06Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego po raz drugi wzięli udział w prestiżowym międzynarodowym konkursie CanSat 2018. Debiutując w ubiegłym roku zajęli II miejsce w Polsce, natomiast w tym roku poprawili swój wynik -  pokonali  wszystkich pozostałych uczestników i zajęli I miejsce. Tym samym będą reprezentować nasz kraj w finałach europejskich, które odbędą się na środku Atlantyku, na wulkanicznym archipelagu Azory. Będzie to pod koniec czerwca bieżącego roku.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 2 w Dębicy

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day