dz kariery 18W dniu 25 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy odbył się IX Dzień Kariery pod patronatem Starosty Powiatu  Dębickiego. W roku złotego jubileuszu "Kopernika" Dzień Kariery przebiegał pod hasłem: „ Kształcenie zawodowe drogą do zatrudnienia na rynku pracy.” Celem przygotowanej z tej okazji konferencji była pomoc w podejmowaniu  odpowiedzialnych i świadomych wyborów edukacyjno – zawodowych gimnazjalistów, ukazanie im wartości pracy, przedstawienie wymagań współczesnych pracodawców. Celem było również ukazanie korzyści  z podjęcia nauki w szkole branżowej i technikum a w konsekwencji wzmocnienie prestiżu kształcenia zawodowego.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 4 w Dębicy

• 16 Paź
    Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2017/2018 na Hali Sportowej ZSE im. J. Korczaka w Dębicy, ul. Ogrodowa 20, godz. 11:00. All Day