zycz bn 2017

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Mieszkańcom Powiatu Dębickiego głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, zdrowia, Bożej dobroci, ludzkiej życzliwości, rodzinnego szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego Roku.

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day