zycz bn 2017

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Mieszkańcom Powiatu Dębickiego głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, zdrowia, Bożej dobroci, ludzkiej życzliwości, rodzinnego szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego Roku.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day