40 092 grudnia 2017 roku sześć reprezentacji szkół stanęło do rywalizacji siatkarskiej. W zawodach uczestniczyli nauczyciele i rodzice ze szkół ponadgimnazjalnych i podstawowych. I Liceum Ogólnokształcące, Centrum Kształcenia Praktycznego, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Zespół Szkół nr 2 w Dębicy to uczestnicy zawodów, w których I miejsce po raz drugi z rzędu zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Bochenek z SP 10, najlepszym zawodnikiem okazał się Grzegorz Nowacki z SP 12 a zawodnikiem fair play Adam Przybysławski z ZS 2.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek i Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy Joanna Dymitrowska.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy: Bogumił Bogacz, Grażyna Szarek, Jerzy Chmura i Mateusz Kukuła.

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day