28 02Wczoraj przed godziną 17 do Dębicy dotarła sztafeta II Biegu Pocztyliona „Ogień” na trasie Lwów - Kraków - Wiedeń. Jego uczestnicy mieli możliwość zregenerować siły podczas przystanku przygotowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

O godzinie 18 sztafeta biegu składająca się z czterech osób wystartowała do kolejnego VII etapu w kierunku Tarnowa. Biegaczy, po przyjacielsku do granic naszego powiatu „eskortowało” dwóch rowerzystów z Dębicy, którzy otrzymali okolicznościowe medale od organizatora biegu - Polonijnego Klubu Aktywności Sportowych - Strzelectwo Sportowe PAKA-s Wiedeń.

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

• 28 Lut
    XLIV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:30. All Day