28 02Wczoraj przed godziną 17 do Dębicy dotarła sztafeta II Biegu Pocztyliona „Ogień” na trasie Lwów - Kraków - Wiedeń. Jego uczestnicy mieli możliwość zregenerować siły podczas przystanku przygotowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

O godzinie 18 sztafeta biegu składająca się z czterech osób wystartowała do kolejnego VII etapu w kierunku Tarnowa. Biegaczy, po przyjacielsku do granic naszego powiatu „eskortowało” dwóch rowerzystów z Dębicy, którzy otrzymali okolicznościowe medale od organizatora biegu - Polonijnego Klubu Aktywności Sportowych - Strzelectwo Sportowe PAKA-s Wiedeń.

• 26 Wrz
    Akcja Sprzątania Świata pod hasłem "Nie ma śmieci – są surowce" w lasach powiatu dębickiego, godz. 8:30 - 13:30. All Day

• 27 Wrz
    Akcja Sprzątania Świata pod hasłem "Nie ma śmieci – są surowce" w lasach powiatu dębickiego, godz. 8:30 - 13:00. All Day