b partyzant miniKlub Biegacza „Maratończyk” Dębica, Powiat Dębicki, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, serdecznie zapraszają na II Bieg Partyzant „Szlakiem Akcji Burza”, który odbędzie się 27 sierpnia br., w Gumniskach.

Celem biegu jest przede wszystkim upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii Krajowej, jak również popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej pozytywnie wpływającej na ogólną sprawność fizyczną oraz zdrowie.

PROGRAM:
12.00 – 13.45 – otwarcie biura zawodów przy Orliku w Gumniskach,
14.00 – start biegu na dystansie 21km i 10km,
18.00 – 18.30 – podsumowanie i wręczenie nagród,
19.00 – impreza integracyjna dla wszystkich uczestników biegu przy Orliku w Gumniskach (grill, ognisko, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych)

ZGŁOSZENIA należy uzupełniać elektronicznie za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej http://kepasport.pl/wydarzenie/bieg-przelajowy-partyzant-2017/

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Lut
    IV Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

• 17 Kwi