b partyzant miniKlub Biegacza „Maratończyk” Dębica, Powiat Dębicki, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, serdecznie zapraszają na II Bieg Partyzant „Szlakiem Akcji Burza”, który odbędzie się 27 sierpnia br., w Gumniskach.

Celem biegu jest przede wszystkim upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii Krajowej, jak również popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej pozytywnie wpływającej na ogólną sprawność fizyczną oraz zdrowie.

PROGRAM:
12.00 – 13.45 – otwarcie biura zawodów przy Orliku w Gumniskach,
14.00 – start biegu na dystansie 21km i 10km,
18.00 – 18.30 – podsumowanie i wręczenie nagród,
19.00 – impreza integracyjna dla wszystkich uczestników biegu przy Orliku w Gumniskach (grill, ognisko, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych)

ZGŁOSZENIA należy uzupełniać elektronicznie za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej http://kepasport.pl/wydarzenie/bieg-przelajowy-partyzant-2017/

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Wrz
    Akcja Sprzątania Świata pod hasłem "Nie ma śmieci – są surowce" w lasach powiatu dębickiego, godz. 8:30 - 13:30. All Day

• 27 Wrz
    Akcja Sprzątania Świata pod hasłem "Nie ma śmieci – są surowce" w lasach powiatu dębickiego, godz. 8:30 - 13:00. All Day

• 28 Wrz