Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

W Starostwie Powiatowym w Dębicy trwa badanie satysfakcji klienta

W Starostwie Powiatowym w Dębicy trwa badanie satysfakcji klienta

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom odwiedzających nasz urząd mieszkańców, zarząd powiatu zdecydował się przeprowadzić badanie przygotowane w formie anonimowej ankiety przeznaczonej do wypełnienia po załatwieniu sprawy. Badanie ma na celu usprawnienie obsługi, tak aby czas spędzony w starostwie był dla Państwa jak najbardziej efektywny.

W formularzu znalazły się m.in. pytania o wydział, w którym załatwiana była sprawa, ile czasu zajęła wizyta, ocenę kompetencji i uprzejmości urzędników, a także o ewentualne trudności, na które w urzędzie napotykają interesanci.

Wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe, można to zrobić przez cały czerwiec. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się sugestiami dotyczącymi funkcjonowania urzędu i procesu obsługi w poszczególnych wydziałach.

Jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe częste wyrazy sympatii i zadowolenia z obsługi w naszym urzędzie i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by wszyscy odwiedzający nas klienci wychodzili od nas usatysfakcjonowani.