Uprzejmie informujemy, że piątek 5 czerwca 2026 r. będzie w Starostwie Powiatowym w Dębicy dniem wolnym od pracy. Dzień ten został wyznaczony zgodnie z przepisami kodeksu pracy w zamian za święto Wniebowzięcia NMP, które przypadło w bieżącym roku w sobotę.
Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o zaplanowanie wizyty w dębickim starostwie w innym dogodnym dla Państwa czasie.
Informacje
Ułatwienia dostępu
Szybki dostęp
© 2026 by powiatdebicki.pl