Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Młode piłkarki rozegrały turniej w Pustyni

Młode piłkarki rozegrały turniej w Pustyni

InformacjeSport

W ubiegły piątek (4 czerwca br.) odbył się Turniej Kadr Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii U 14 rozegrany na obiektach sportowych MULKS Pustynia.

Najlepszą drużyną została reprezentacja Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie, która wygrała 3 spotkania oraz uzyskała jeden bezbramkowy remis z reprezentacją Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.

Drugie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie, która uległa 0:2 zwycięzcy turnieju. Pozostałe mecze wygrała.

Trzecie miejsce na podium zajęły zawodniczki reprezentujące gospodarzy, czyli Kadra Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Gospodynie bezbramkowo zremisowały ze zwycięską drużyną z Rzeszowa oraz przegrały stosunkiem 0:2 z drużyną z Krosna.

Czwartą drużyną została reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu, natomiast piąte miejsce w turnieju zajęła ekipa ze Stalowej Woli.

Wyróżnienia indywidualne turnieju zdobyły:
Najlepsza Bramkarka Turnieju - Dominika Zajchowska (PPN Rzeszów)
Najlepszy Strzelec Turnieju - Kinga Klimczak (OZPN Krosno)
Najlepsza Zawodniczka Turnieju – Lena Szydło (PPN Rzeszów)

Głównym organizatorem Turnieju Kadr o Puchar Prezesa Mieczysława Golby był Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie. Turniejowego wsparcia udzielili m. in. Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, którego reprezentował Członek Zarządu Marek Jaskółka.

 

Zdjęcia udostępnione przez PZPN w Rzeszowie

Drużyna piłkarska na murawie pozuje do zdjęcia grupowegoZawodniczki na murawie w trakcie meczuUczestnicy turnieju podczas oficjalnego rozpoczęciaDrużyna piłkarska na murawie pozuje do zdjęcia grupowegoZawodniczki na murawie w trakcie meczuDrużyna piłkarska na murawie pozuje do zdjęcia grupowegoPiłki leżące na murawie boiska z zawodniczkami w tleMłoda piłkarka udziela wywiadu dla telewizjiDrużyna piłkarska na murawie pozuje do zdjęcia grupowegoPuchary i trofea ustawione na stolikuDrużyna piłkarska na murawie pozuje do zdjęcia grupowegoZawodniczki na murawie w trakcie meczuGrupa osób na murawie boiskaGrupa osób na murawie boiskaNagrodzona drużyna piłkarska pozuje do zdjęcia grupowegoNagrodzona drużyna piłkarska pozuje do zdjęcia grupowegoNagrodzona drużyna piłkarska pozuje do zdjęcia grupowegoNagrodzona drużyna piłkarska pozuje do zdjęcia grupowegoMarek Jaskółka oraz Wiesław Lada wręczają puchar zwycięskiej drużynieNagrodzona drużyna piłkarska pozuje do zdjęcia grupowegoUczestnicy turnieju na murawie pozują do wspólnego zdjęcia