dziaaj-lokalnieDo 5 czerwca br. można się starać o dofinansowanie w wysokości do 6 tys. zł na realizację projektów w ramach programu „Działaj Lokalnie”, który w powiecie dębickim jest prowadzony przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu. Do wzięcia są dotacje na realizację inicjatyw i działań, które angażują lokalną społeczność wokół określonego celu i wspólnego dobra. Liczy się ciekawy pomysł! Wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator on-line

W dniach 14-16 maja 2019 r., w Jednostkach Samorządu Terytorialnego na terenie powiatu dębickiego, odbyły się spotkania informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu. Ich celem było zaprezentowanie założeń, idei i wartości przedsięwzięcia, które w imieniu DKB przedstawił Paweł Ochab. Nie zabrakło przy tym miejsca na ożywione dyskusje i wymianę myśli na temat programu, zwłaszcza jego tegorocznej edycji. Więcej informacji o programie „Działaj Lokalnie” można znaleźć na: http://dzialajlokalnie.pl/.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu i Lokalnymi Partnerami: Jednostkami Samorządu Terytorialnego: Gminą Dębica, Gminą i Miastem Pilzno, Gminą Żyraków oraz firmami: TIKKURILA POLSKA S.A. i FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A.