Ponad 130 uczestników w ekokonkursie starostwa i ZSZ w Pustkowie-Osiedlu

InformacjeOświata

Dokładnie 135 uczniów oraz 15 nauczycieli opiekunów z piętnastu szkół podstawowych powiatu dębickiego wzięło udział w XVIII edycji konkursu ,,Ja i moje środowisko - Nasz wpływ na efekt cieplarniany”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu oraz Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Czerwcowy konkurs odbył się online. Jednym z elementów rywalizacji było wykonanie w formie elektronicznej pracy pt. „Nasz wpływ na efekt cieplarniany”. Autorzy najwyżej ocenionych prezentacji otrzymali indywidualne nagrody, a we wrześniu br. 20 uczniów pojedzie na ufundowaną przez Powiat Dębicki jednodniową wycieczkę do Pienińskiego Parku Narodowego. Gratulujemy!

ZOBACZ NAJLEPSZĄ PRACĘ - I miejsce w konkursie

Źródło: ZSZ w Pustkowie-Osiedlu, fot.: pixabay