Odświeżone pracownie w dębickim `Jagielle`

Odświeżone pracownie w dębickim "Jagielle"

Oświata

We wtorek 21 września 2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy odbyło się oficjalne otwarcie dwóch nowych pracowni przedmiotowych: językowej i biologicznej. W otwarciu uczestniczył wicestarosta Adam Pieniażek i dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego - Anna Wilczyńska.

Sale lekcyjne zostały wyposażone w nowoczesne monitory interaktywne, ponadto w pracowni językowej zainstalowano przestrzeń edukacyjną łączącą zalety pracowni terminalnej i językowej. Do pracowni biologicznej zakupiono modele anatomiczne, tablice dydaktyczne, mikroskopy, programy multimedialne. Sala ta została gruntownie wyremontowana.

- Cieszę się, że jako Powiat Dębicki wsparliśmy finansowo te bardzo potrzebne remonty - podkreśla wicestarosta Adam Pieniążek. - Jestem przekonany, że w odświeżonych salach lekcyjnych, z nowym sprzętem i pomocami dydaktycznymi, zarówno uczniom  jak i nauczycielom będzie się pracowało jeszcze lepiej, sprawniej i przyjemniej.

fot. I LO w Dębicy

pracownia szkolna I LO