Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

„Zdrowy styl życia” tematem powiatowego konkursu anglojęzycznego

„Zdrowy styl życia” tematem powiatowego konkursu anglojęzycznego

Oświata

Już po raz piętnasty w Zespole Szkól Ekonomicznych w Dębicy odbył się II etap Powiatowego  Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu dębickiego, którzy wypadli najlepiej w eliminacjach szkolnych. Celem tego przedsięwzięcia było rozwijanie i pogłębianie zainteresowania kulturą krajów anglojęzycznych, promocja zdrowego stylu życia, stworzenie uczestnikom konkursu możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy oraz pogłębienie motywacji do nauki języków obcych.

Jak co roku impreza została objęta honorowym patronatem Powiatu Dębickiego, który ufundował uczestnikom bardzo atrakcyjne nagrody.

W tym roku najlepszymi okazali się:

Jakub Rachwalski z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Twardowskiego w Dębicy
Maciej Mikołajczyk z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Twardowskiego w Dębicy
Julia Kipa  z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Dębicy

Organizacja konkursu: Agata Wolak, Marta Cabaj

Uczniowie biorący udział w konkursieUczniowie biorący udział w konkursieNauczycieleWicestarosta przemawiaDyrektor ZSE wręcza nagrodyWicestarosta wręcza nagrodyDyrektor ZSE wręcza nagrodyWicestarosta wręcza nagrodyDyrektor ZSE wręcza nagrodyGrupa osóbGrupa osóbWicestarosta wręcza nagrodyGrupa osóbWicestarosta wręcza nagrodyWicestarosta wręcza nagrodyWicestarosta wręcza nagrodyUczniowie biorący udział w konkursieZwycięzcy konkursu z dyplomami