Załatw sprawę w starostwie przez internet!

InformacjeInwestycje

Starostwo Powiatowe w Dębicy zaprasza do korzystania z e-usług ułatwiających kontakt z urzędem w zakresie m.in.: porad on-line, sektora oświaty, budownictwa, gospodarki nieruchomościami oraz rolnictwa i ochrony środowiska.

Jak skorzystać z oferowanych przez  Powiat e-usług?
Sprawę można załatwić szybko, bez kolejek  i bez wychodzenia z domu – przez internet, w wybranym przez siebie czasie i w dowolnym miejscu.

Dostęp do oferowanych e-usług  świadczony jest  za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

Tak wysłany dokument będzie procedowany przez pracownika Starostwa.

Wykaz e-usług dostępny jest na stronie: http://powiatdebicki.pl/samorzad/inne/elektroniczna-skrzynka-podawcza-starostwa

E-usługi wdrożone zostały przez Starostwo Powiatowe w Dębicy w wyniku realizowanego w latach 2016 - 2017  projektu pn. „Cyfryzacja Starostwa Powiatowego Dębicy”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej II. Cyfrowe Podkarpackie, działania 2.1. Podniesienie efektywności i dostępności e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Fot. pixabay