XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Sport

Na lodowisku MOSiR w Dębicy odbyło się dzisiaj otwarcie XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych w dyscyplinie Łyżwiarstwa Figurowego. Zmagania młodych łyżwiarzy będzie można oglądać przez najbliższe trzy dni (do 5 lutego br.).

Oficjalnego otwarcia dokonał Marcin Warchoł, Wiceminister Sprawiedliwości. W wydarzeniu uczestniczyli również Piotr Chęciek, Starosta Powiatu Dębickiego oraz wicestarosta Adam Pieniążek.

Część artystyczną dla zebranych gości przygotował Uczniowski Klub Sportowy Łyżwiarstwa Figurowego MORS w Dębicy.

Kolejne zmagania w sportach zimowych, tym razem w dyscyplinie Curlingu, odbędą się na dębickim lodowisku 8 lutego br.

1.	Uczestnicy Olimpiady stoją na płycie lodowiska2.	Grupa samorządowców 3.	Pokaz artystyczny na płycie lodowiska4.	Uczestnicy Olimpiady5.	Samorządowcy stoją na płycie lodowiska6.	Pokaz artystyczny na płcie lodowiska7.	Samorządowcy stoją na tafli lodowiska8.	Uczestnicy olimpiady wciągają flagę na maszt 9.	Grupa samorządowców 10.	Uczestnicy Olimpiady11.	Samorządowcy12.	Pokaz artystyczny na płycie lodowiska13.	Uczestnicy Olimpiady stoją na płycie lodowiska14.	Pokaz artystyczny na płycie lodowiska15.	Starosta Piotr Chęciek udziela wywiadu16.	Grupa samorządowców17.	Samorządowcy siedzą na trybunach