X Jubileuszowy Turnieju Squasha

Sport

Sportowe emocje towarzyszyły w minioną sobotę uczestnikom X Turnieju Squasha o Puchar Starosty. Organizatorem wydarzenia było Centrum Aktywnego Wypoczynku FUN&SPORT, a honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek.

W turnieju wzięło udział dziewięciu zawodników, mecze były rozgrywane w systemie do dwóch wygranych setów „best of 3”. Po zakończeniu sportowych zmagań nastąpiło oficjalne podsumowanie turnieju oraz wręczenie pucharów i atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Klasyfikacja turnieju:
I miejsce – Szymon Nesteruk
II miejsce – Jakub Skrodzki
III Miejsce – Sławomir Górny

Pozostali Uczestnicy:
Piotr Cyzio
Jakub Jurczyński
Filip Krzysztoforski
Łukasz Czudecki
Kamil Nowak
Bartek Zaręba

Źródło i fot.: FUN&SPORT Dębica