Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Uczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynku

Uczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynku

Oświata

Pełne emocji i radości było dzisiejsze (1.09.2022 r.) rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych. Po latach oczekiwań uczniowie mogą cieszyć się z nowej siedziby szkoły, w której już od jutra rozpoczną swoje zajęcia.

Na początku uroczystości dyrektor ZSS Marta Biłas ciepłymi słowami powitała wszystkich uczniów i rodziców w nowej szkole. W wydarzeniu uczestniczyli również starosta dębicki Piotr Chęciek, Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego Michał Maziarka, wicestarosta Adam Pieniążek oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Anna Mazur.

- Dzisiaj, jeszcze w dość kameralnej atmosferze, będziemy chcieli przywitać się z rodzicami, porozmawiać, zapytać o ich wrażenia, a czas podziękowań oficjalnych i oficjalnego rozpoczęcia i funkcjonowania tej szkoły będzie w październiku – podkreśla starosta dębicki Piotr Chęciek. – Mam nadzieje, że wówczas będzie tutaj całe mnóstwo ludzi.

Po przywitaniu dzieci i rodziców pani dyrektor oprowadziła gości po nowym obiekcie, prezentując ciekawe sale dydaktyczne i możliwości, z których już niebawem będą korzystać uczniowie ze specjalnymi potrzebami.

Uczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynkuStarosta Dębicki przemawiaUczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynkuDyrektor ZSS w Dębicy przemawiaUczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynkuGrupa osóbKamera nagrywająca wydarzenieUczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny w nowym budynkuStarosta i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dębickiego oglądają nowy budynek ZSS w DębicyObraz przedstawiający bawiące się dzieciStarosta i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dębickiego oglądają nowy budynek ZSS w DębicyObraz przedstawiający bawiące się dzieciKolorowy dywanStarosta i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dębickiego oglądają nowy budynek ZSS w DębicyTelewizorŁazienkaPlac zabawStarosta i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dębickiego oglądają nowy budynek ZSS w Dębicy