Otwarcie Ośrodka Kuratorskiego w Dębicy

Informacje

W Dębicy przy ul. Cmentarnej 1 nastąpiło dzisiaj (9 września br.) uroczyste otwarcie Ośrodka Kuratorskiego nr 6 w Dębicy działającego przy Sądzie Rejonowym.

W budynku byłego Miejskiego Gimnazjum nr 1 zaadaptowano część pomieszczeń na biura dla Kuratorów, którzy na co dzień będą prowadzić działania m. in. z młodzieżą ze szkół z terenu powiatu dębickiego.

Wydarzenie poprowadził Waldemar Krok Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy, na uroczystości obecny był m. in. Marcin Warchoł Wiceminister Sprawiedliwości, władze Powiatu Dębickiego reprezentowali Piotr Chęciek Starosta Dębicki oraz Michał Maziarka Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego.