`Odkryj na nowo powiat dębicki` - konkurs ekologiczny

"Odkryj na nowo powiat dębicki" - konkurs ekologiczny

Oświata

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy odbyła się XVIII edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Odkryj na nowo powiat dębicki”.

W wydarzeniu zorganizowanym 30 listopada 2022 r. brały udział 2-osobowe drużyny ze szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu. Uczniowie zmagali się w dwóch kategoriach: wiedzowa i plastyczno-multimedialna.

W jednej z kategorii uczestnicy przygotowywali prezentacje multimedialne - w tym roku tematem był "Ekologiczny dom w powiecie dębickim". W drugiej konkurencji drużyny rozwiązywały quiz wiedzowy, który dotyczył przyrody naszego regionu. Quiz został następnie oceniony przez komisję. Z zadaniami zmierzył się także obecny podczas kokursu wicestarosta Adam Pieniążek. I chociaż zadania rozwiązywał poza konkursem, to uzyskał wysoką punktację.

WYNIKI:

kategoria wiedzowa:

I MIEJSCE: Damian Skóra, Maciej Pawełek (ZSE w Dębicy)

II MIEJSCE: Dominik Spólnik, Maciej Tokarczyk (ZS nr 4 w Dębicy)

III MIEJSCE: Nikola Ragan, Oliwia Kuciemba (ZS nr 2 w Dębicy)

kategoria plastyczno-multimedialna:

I MIEJSCE: Kinga Gajda (ZSE w Dębicy)

II MIEJSCE: Dawid Dykas (ZS nr 4 w Dębicy)

III MIEJSCE: Natalia Jarząb (ZSE w Dębicy)

Uczestnicy konkursuUczestnicy konkursuUczestnicy konkursuWicestarosta dębicki składa gratulacjenagrodzeni uczniowienagrodzeni uczniowie