Oddział przygotowawczy dla uczniów z Ukrainy

Informacje

Od 1 września br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły  w Dębicy będzie działał oddział przygotowawczy dla uczniów pochodzących z Ukrainy. Oddział jest dedykowany tym wszystkim uczniom, którzy nie znają w stopniu wystarczającym języka polskiego i planują kontynuację edukacji w polskim systemie oświaty.

W oddziale będzie prowadzona intensywna nauka języka polskiego, która umożliwi podjęcie kształcenia w polskim systemie edukacji.

Więcej informacji:

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, 39-200 Dębica, ul. Słowackiego 9, tel. 14 670 26 16;

Wydział Edukacji, Starostwo Powiatowe w Dębicy, 39-200 Dębica, ul. Parkowa 28, tel. 680 31 91.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

З 1 вересня ц.р. в І ЗОШ Короля Владислава Ягайла в Дембіці діятиме підготовче відділення для студентів з України. Кафедра призначена для всіх студентів, які недостатньо володіють польською мовою та планують продовжувати навчання в системі польської освіти. На відділенні проводитиметься інтенсивне вивчення польської мови, що дасть змогу розпочати навчання в системі польської освіти. Більше інформації: I Liceum Ogólnokształcące im. Król Władysław Jagiełło в Дембіці, 39-200 Дембіца, вул. Słowackiego 9, тел.: 14 670 26 16; Відділ освіти Дембицького повітового староства, 39-200 Дембіца, вул. Паркова 28, тел.: 680 31 91. Щиро запрошуємо Вас скористатися пропозицією!