Kulinarne warsztaty z Tadeuszem Müllerem w „Ekonomiku”

Oświata

Znany przedsiębiorca branży gastronomicznej, związany z prestiżowymi restauracjami twórca food konceptów wielu dobrze prosperujących zakładów gastronomicznych w Polsce, a prywatnie syn uznanej restauratorki Magdy Gessler – Tadeusz Müller – był dzisiaj gościem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Poprowadził on w szkole warsztaty, które mają przybliżyć młodym ludziom tajniki kulinarnego biznesu.

Zanim Tadeusz Müller zaprezentował swoje praktyczne umiejętności w szkolnej kuchni, uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych wysłuchali jego wykładu o najnowszych trendach kulinarnych wege.

Młodzież z „Ekonomika” mogła się również dowiedzieć od znanego gościa m.in. jak krok po kroku założyć własną firmę i zaistnieć w branży. Wydarzenie odbyło się przy wsparciu Powiatu Dębickiego.

Tadeusz Muller z uczniami ekonomika w kuchniTadeusz Muller z uczniami ekonomika w kuchniUczestnicy wydarzenia, w tle przemawia Tadeusz MullerUczestnicy wydarzeniaTadeusz Muller przemawiaUczestnicy wydarzeniaTadeusz Muller przemawiaTadeusz Muller przemawiaTadeusz Muller z uczniami i nauczycielami ekonomikaTadeusz Muller przemawiaTadeusz Muller z uczniami ekonomikaTadeusz Muller z uczniami ekonomikaTadeusz Muller z uczniami ekonomikaTadeusz Muller z uczniami ekonomika