Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Biało-niebieski Piknik Rodzinny

Biało-niebieski Piknik Rodzinny

Informacje

Biało-niebieski Piknik Rodzinny, podczas którego był świętowany Dzień Dziecka oraz Dzień Matki odbył się dzisiaj na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego w Dębicy. Organizatorem wydarzenia był Ludowy Klub Sportowy Igloopol Dębica oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego Akademii Igloopol Dębica.

Jednym z punktów programu był charytatywny turniej piłki nożnej rocznika 2017 Gramy Dla Beaty i Kuby. Medale i statuetki młodym piłkarzom wręczał starosta Piotr Chęciek, burmistrz Mateusz Kutrzeba oraz Dominik Malinowski – zastępca wójta Gminy Dębica.

Podczas trwania imprezy można było zarejestrować się w bazie Fundacja DKMS i pomóc Beacie lub innym potrzebującym w znalezieniu dawcy szpiku. Beata to mama zawodnika „Igloopolu”, która zachorowała na ostrą białaczkę.

Organizatorzy zapewnili również atrakcje dla najmłodszych: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, strefa PlayStation oraz zabawy, dyskoteka i piana party z DJ SID–em.

Punktem kulminacyjnym pikniku był mecz Centralnej Ligi Juniorów U17 pomiędzy drużynami Igloopol Dębica i Legia Warszawa. Przy tej okazji Starosta Dębicki i Burmistrz Dębicy złożyli na ręce zawodników biało-niebieskich okolicznościowe grawertony.