75 lat Dębickiego ZOZ-u

Informacje

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy obchodził wczoraj (20 października br.) 75-lecie działalności. Konferencja naukowo-szkoleniowa „Might and Magic szpitalnictwa w Dębicy – 75 lat historii, dzień dzisiejszy i przyszłość” obfitowała w prelekcje i wykłady naukowe związane z medycyną.

Dyrekcji szpitala, lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom administracyjno-technicznym podziękowania za codzienny wysiłek na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia złożył Piotr Chęciek Starosta Dębicki.

Wydarzenie było również okazją do wręczenia pamiątkowych medali dla zasłużonych pracowników ZOZ w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez ZOZ w Dębicy

Uczestnicy wydarzeniaprezentacja multimedialnastarosta dębicki przemawiauczestnicy wydarzeniaprezentacja multimedialnauczestnicy wydarzeniamężczyzna przemawia, w tle uczestnicy wydarzeniaGrupa osóbGrupa osóbmężczyzna przemawiamężczyzna przemawiauczestnicy wydarzeniauczestnicy wydarzenia