Sportowcy uhonorowani przez Zarząd i Radę Powiatu Dębickiego

Sport

Na początku dzisiejszej (5.09.2022 r.) Sesji Rady Powiatu Dębickiego starosta dębicki Piotr Chęciek wraz z przewodniczącym Michałem Maziarką i wiceprzewodniczącą rady Anną Mazur wręczyli podziękowania i gratulacje młodym sportowcom, którzy reprezentują i promują nasz powiat w kraju i zagranicą.

Gratulacje odebrała Barbara Moskal – zawodniczka Przemyskiego Klubu "Podkarpacie", która z podwójnym złotem i podwójnym rekordem świata wróciła z ostatnich zawodów Pucharu Świata w strzelectwie na słuch z francuskiego Chateauroux. Uzyskane przez nią wyniki w konkurencjach: karabin pneumatyczny leżąc i stojąc są najlepszymi na świecie wśród zawodników z dysfunkcją wzroku.

Symboliczną pamiątkę otrzymał także Krystian Blezień, który podczas czerwcowej gali Silesian MMA 6 w Rybniku zdobył pierwszy, historyczny pas tej federacji. Po walce, która wywołała wiele emocji, wraz ze swoim przeciwnikiem został wyróżniony także statuetką Najlepszej Walki Silesian MMA.

Życzymy wielu dalszych sukcesów samym zawodnikom, ale także ich rodzicom, trenerom i wszystkim zaangażowanym w ich wybitne osiągnięcia.