Rozstrzygnięcie konkursów odzieżowych w dębickim `Mechaniku`

Rozstrzygnięcie konkursów odzieżowych w dębickim "Mechaniku"

Oświata

W piątek 20 maja br. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom Międzyszkolnego Konkursu "Bal 15-latki" oraz "Dżinsowe fantazje".

Konkurs "Bal 15-latki" polegał na zaprojektowaniu sukni wieczorowej. Zwyciężczynią została Lena Szewczuk reprezentująca Szkołę Podstawową w Strzegocicach. Projekt jej sukni uszyła Iza Ochab, absolwentka "Mechanika", właścicielka Firmy Bellais, (https://www.facebook.com/bellais.clothing/). Nagrodę rzeczową za największą liczbę polubień na profilach ZSZ nr 1 na Facebooku i Instagramie otrzymała Wiktoria Szymaszek ze Szkoły Podstawowej w Górze Motycznej. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Konkurs "Dżinsowe fantazje"
W II edycji konkursu Dżinsowe Fantazje Jury przyznało następujące miejsca:
I – Amelia Wilk
II – Izabela Brzeska
III – Emilia Szerszeń
Wyróżnienie – Wojciech Król

Nagrodę za największą liczbę polubień na Facebooku i Instagramie otrzymała Emilia Szerszeń. Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Powiat Dębicki wręczyła dyrektor Bożena Zielińska.

Nagrodzonym i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów.

Fot. pixabay

Info i zdjęcia: ZSZ nr 1

Osoba z dyplomemOsoba z dyplomemOsoba z dyplomemOsoba z dyplomemOsoba z dyplomemOsoby z dyplomami