Powiatowy Lekarz Weterynarii odchodzi na emeryturę po 45 latach pracy zawodowej

InformacjeInne

Serdeczne słowa gratulacji skierowali podczas dzisiejszej sesji Starosta Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego Michał Maziarka do dr n. wet. Władysława Rutkowskiego, który przez ćwierć wieku pełnił funkcję Powiatowego Lekarza Weterynarii w Dębicy. Uroczyste podziękowanie odbyło się z okazji przejścia na emeryturę pana Władysława po 45 latach pracy zawodowej.

Dr Władysław Rutkowski otrzymał m.in. grawerton z wyrazami wdzięczności za rzetelną działalność na rzecz ochrony zdrowia publicznego, zwłaszcza w zakresie zwalczania chorób zwierząt oraz nadzoru nad bezpieczeństwem żywności pochodzenia zwierzęcego.

Grupa osóbStarosta wręcza grawerton Powiatowemu Lekarzowi WeterynariiWicestarosta wręcza upominekPrzewodniczący Rady Powiatu wręcza upominekPowiatowy Lekarz Grupa osób