Powiat nagrodził samorządy, kluby, szkoły i zawodników za ich sportowe sukcesy

Sport

Nagrody z rąk Starosty Powiatu Dębickiego oraz przedstawicieli powiatowej rady i starostwa odebrali dziś (25 listopada br.) samorządowcy, dyrektorzy szkół, nauczyciele, organizatorzy sportu, trenerzy i zawodnicy. To podziękowanie za ich wysiłek i znaczące sukcesy.

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2021/2022 odbyło się w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy. Uroczystość zorganizowano, aby docenić zaangażowanie oraz inicjatywę osób, które wspierają rozwój i promocję sportu ziemi dębickiej.

Praca i sukcesy wszystkich wyróżnionych sprawiły, że Powiat Dębicki zdobył w 2022 r. II miejsce w województwie podkarpackim w klasyfikacji powiatów za realizację programu Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wydarzenie uświetniły występy dwóch utalentowanych tancerek z Mistrzowskiej Szkoły Tańca i Ruchu SOUL DANCE w Dębicy: Nadii Śliwy oraz Karoliny Olszewskiej. Obie młode artystki są wielokrotnymi mistrzyniami Polski, Europy i świata.

ZOBACZ LISTĘ NAGRODZONYCH

Nagrodzeni uczniowie pozują do zdjęciaNagrodzeni uczniowie pozują do zdjęciaStarosta dębicki przemawiaNagrodzeni uczniowie pozują do zdjęciaKobieta tańczyUczestnicy wydarzeniaOsoba przemawiaWicestarosta Dębicki wręcza dyplomOsoby nagrodzone na scenieOsoby wyróżnione trzymające żółte piłki. Starosta dębicki składa gratulacjeKobieta tańczyOsoby nagrodzone na scenieOsoby nagrodzone na scenieOsoby wyróżnione trzymające żółte piłki. Radny Rady Powiatu Dębickiego składa gratulacjeOsoby wyróżnione trzymające żółte piłki. Starosta dębicki składa gratulacje