Pomóżmy razem Wiktorowi!

Kultura

Zapraszamy na V Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie...” pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie 11-letniego Wiktora z Dębicy, który walczy ze złośliwym nowotworem kości.

Chłopcu można pomóc również za pośrednictwem  portalu siepomaga.pl, gdzie fundacja otworzyła specjalną zbiórkę dla 11-latka.

Organizatorami charytatywnego koncertu są Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

W programie wydarzenia: Komediowy Pokaz Iluzji, Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Szkoła Tańca Fame, ZPSM - PrestoChango, Jowita Nykiel, grupa teatralna Papuga i uczniowie PSP nr 9. Gość specjalny: Kamil Jachyra - zwycięzca programu "Szansa na sukces. Opole 2023", uczestnik czwartej edycji "The Voice Kids".

Bilet - 25 zł, cegiełka z linkiem online - 15 zł do nabycia w PSP nr 9 w Dębicy, ul. Grottgera 3, rezerwacja - tel. 14 681 26 02.