Obejrzyj wystawę kilkudziesięciu lokalnych artystów w Galerii Sztuki MOK

InformacjeKultura

Prawie pół setki artystów związanych z powiatem dębickim wzięło dziś udział w otwarciu ich wspólnej wystawy w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Podczas wernisażu zaprezentowano malarstwo, rzeźbę, grafikę, rysunek, tkaninę i fotografię.

Doroczna Wystawa Środowiskowa została zorganizowana przy wsparciu Powiatu Dębickiego. Ekspozycję można oglądać do 11 marca br. Gratulujemy wszystkim autorom i zachęcamy do odwiedzin Galerii Sztuki MOK!

Twórcy prezentowanych dzieł: Artur Barwacz, Anna Bączek, Agata Buch, Magdalena Bukowska, Maria Chęciek, Teresa Bednarczyk-Czech, Zbigniew Czech, Grażyna Oleksy-Duda, Piotr Fic, Magdalena Gawron, Dariusz Stanisław Grabowski, Zofia Żmuda-Hendriks, Grażyna Jałowiec, Mateusz Jałowiec, Wacław Jałowiec, Karolina Jirmann, Piotr Albert Koczaj, Kinga Kołodziej, Stanisław Kopacz, Barbara Kozicka, Grzegorz Kozioł, Agnieszka Krawczyk, Paweł Król, Ryszard Kucab, Elżbieta Kurowska, Anna Leska, Sylwia Kopeć-Matejek, Marian Matłok, Pamela Mączyńska, Piotr Nizioł, Agnieszka Osak, Katarzyna Osak, Dominika Podolec, Dana Polniaszek, Iwona Poproch, Roman Przewoźnik, Jolanta Samborska, Grażyna Scarpone, Teresa Socha, Adam Sypel, Grzegorz Szlachta, Ewa Olszko-Szpunar, Marek Szymaszek „Szaman”, Małgorzata Tylec, Aneta Urbanek, Piotr Wolf, Elżbieta Zając, Daniel Zołotar.