Nauczyciele odebrali Nagrodę Starosty

InformacjeOświata

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu zostały uhonorowane trzy nauczycielki zatrudnione w szkołach prowadzonych przez Powiat Dębicki.

Z rąk Starosty Piotra Chęćka, Wicestarosty Adama Pieniążka oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Michała Maziarki Nagrody Starosty odebrały: pani Anna Nalepa-Proszowska z Zespołu Szkół Specjalnych, pani Marta Reguła z Zespołu Szkół Specjalnych oraz pani Elżbieta Wójcik z Zespołu Szkół w Jodłowej.  Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszej pasji w pracy z uczniami.