Nagraj filmik patriotyczny i zgłoś go do konkursu!

Informacje

Wraz ze Stowarzyszeniem „Teraz Dębica” oraz patronem honorowym – posłem na Sejm RP Krzysztofem Sobolewskim serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na najlepszy spot filmowy przygotowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Pokaż, czym dla Ciebie jest współczesny patriotyzm i wygraj atrakcyjne nagrody!

Nadesłane filmy mogą opowiadać o sposobach świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przedstawiać, w jaki sposób na co dzień Polacy korzystają z niepodległości, pokazywać zmiany, jakie dokonały się w powiecie lub całej Polsce, oraz wyjaśniać, co oznacza dziś patriotyzm, rozumiany w różnych formach np. patriotyzm narodowy, regionalny, lokalny, gospodarczy, itp.

Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży ze szkół podstawowych kl. VII-VIII, szkół średnich oraz osób dorosłych (niezwiązanych zawodowo z filmem). Zespół może liczyć maksymalnie 10 osób – członkowie zespołu mogą pochodzić z różnych szkół (podstawowa + ponadpodstawowa) i/lub być osobami dorosłymi. Film powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu m. in. kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego lub animacji 3D.

Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach:
- ulubiony spot filmowy – o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów „like” otrzymanych na portalu społecznościowym Facebook,
- najlepszy montaż i efekty specjalne,
- największa wartość historyczna.

Głosy na najlepszy film w kategorii ulubiony spot filmowy będzie można oddawać za pośrednictwem portalu Facebook pod spotem umieszczonym na fanpage Stowarzyszenia „Teraz Dębica”, natomiast o zwycięzcach w pozostałych kategoriach zadecyduje Kapituła Konkursu.

Spoty konkursowe można zgłaszać do 28 października 2022 r. a od 29 października trwać będzie głosowanie na ulubiony spot na portalu Facebook, które zakończy się 5 listopada 2022 r. o godz. 22.00.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a dla wszystkich uczestników przewidziano upominki.

Regulamin konkursu: (https://p7e271.webwave.dev/lib/p7e271/Regulamin_konkursu_11112022-l8tt8sxg.pdf) oraz formularz zgłoszeniowy: (https://terazdebica.pl/formularz_1111) dostępne są na stronie www.terazdebica.pl.

Fot. pixabay