Dzień patrona w I LO w Dębicy

Oświata

I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy obchodziło dzisiaj (1 czerwca br.) dzień patrona szkoły - króla Władysława Jagiełły.

Zaproszonych gości, absolwentów, obecnych i emerytowanych nauczycieli oraz pracowników szkoły przywitał Wiesław Ostafin – dyrektor dębickiego „ogólniaka". Wśród publiczności znalazł się również były uczeń – Adam Pieniążek – wicestarosta dębicki, który w swoim przemówieniu z nostalgią wspominał minione czasy spędzone w murach szkoły.

Swoimi talentami muzycznymi pochwaliła się młodzież z "Jagiełły", która przygotowała część artystyczną. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych i fotografii uczniów szkoły.