ekogala 2019XIII edycja  EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2019 roku  w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów. Wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów.

Zapraszamy do udziału podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Niekwestionowanym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 31 października 2019 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie