doynki2019miniPrzegląd wieńców, muzyczne show w wykonaniu DODY & VIRGIN, zakopiański kabaret „TRUTEŃ” Powiatowy Turniej Gmin w atmosferze rozrywki i wspólnej zabawy, a na zakończenie impreza taneczna z grupą SEKEND. To tylko część atrakcji zaplanowanych podczas Dożynek Powiatowych 2019 w Straszęcinie. Największe święto rolników odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia br.

Dożynki rozpocznie dziękczynna msza św. za tegoroczne plony w kościele pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie (godz. 14.00). Po nabożeństwie zebrani przemaszerują na plac przy straszęcińskim Zespole Szkół, gdzie o godz. 15.30 nastąpi oficjalne rozpoczęcie uroczystości. Gwoździem bogatego w atrakcje programu będzie występ gwiazdy wieczoru (godz. 20.00) – na scenie pojawią się DODA & VIRGIN.

Organizatorami Dożynek Powiatowych 2019 są Powiat Dębicki oraz Gmina Żyraków. Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie