2memory-ofMemoriał Grzegorza Matyfiego w Tenisie Ziemnym przyciągnął na korty tenisowe w Dębicy kilkudziesięciu miłośników tej dyscypliny sportowej. Turniej otworzył Piotr Chęciek, Starosta Powiatu Dębickiego. Przypomniał zasługi nieżyjącego już trenera dla promocji i rozwoju tenisa oraz narciarstwa nie tylko na poziomie powiatu dębickiego, ale również na szczeblu krajowym. Starosta podziękował także Michałowi Matyfiemu – synowi śp. Grzegorza - za kontynuowanie edukacji sportowej młodych ludzi i zaangażowanie w rozwój dębickiego sportu.

Zmagania na kortach zakończyły się zwycięstwem Pawła Falarza, który uplasował się przed Michałem Smołą, Tomaszem Bielawskim i Marcinem Bukiewiczem. Impreza przyciągnęła wielu obserwatorów i zawodników. Michał Matyfi zapowiedział, że za rok odbędzie się kolejna edycja memoriału, którą zamierza zorganizować wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dębicy. Partnerami tegorocznego turnieju byli: F.H.U Kograko, Siłownia Herkules oraz MOSiR Dębica.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day